Бетонска облога

Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Бетонска облога и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Бетонска облога

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Бетонска облога - SJ-6
Бетонска облога
модел - SJ-6
Неоргански безбоен систем
СЈ-6
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-6.pdf"цел="_празно">Галерија
СЈ-6 е неоргански систем кој главно е направен од неорганска силиконска смола и е специјален водоотпорен систем кој се користи за заштита на зградата.Водоотпорниот принцип на SJ-6 може длабоко да навлезе(3-8 мм)да ги запечати порите на бетонот.По примената на СЈ-6,реакцијата ќе формира неоргански водоотпорен кристал прикачен на бетонот на површинскиот и внатрешниот слој за да се постигне хидроизолација на бетонот.СЈ-6 нуди и херметички и без загадување на животната средина.Нашиот производ ќе формира безбоен водоотпорен слој кој нема да го промени оригиналниот изглед на бетонската површина.

Опсег на примена:СЈ-6 е проѕирна хидроизолација и заштита за површини на бетонски ѕид,чиста вода мувла,измиен гранолитен,камче,карпи,камен,мостови,пристаништето,споменици,црвени и бели тули,штуко,и сл.

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонска облога, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонска облога производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонска облога, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонска облога производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонска облога, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонска облога производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings