Бетонски покривен заптив

Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Бетонски покривен заптив. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
Нашите добро? Опремени објекти, професионални вештини и одлична контрола на квалитетот кои ни даваат повеќе високо ниво

Бетонски покривен заптив

и искрена услуга за нашите клиенти да се прошири плима на индустријата. Ние? Очекуваме да се направи добра соработка со вас.
  • Бетонски покривен заптив - SJ-6
Бетонски покривен заптив
модел - SJ-6
Неоргански безбоен систем
СЈ-6
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-6.pdf"цел="_празно">Галерија
СЈ-6 е неоргански систем кој главно е направен од неорганска силиконска смола и е специјален водоотпорен систем кој се користи за заштита на зградата на внатрешноста или надворешноста на ѕидовите и подовите..СЈ-6 формира безбоен водоотпорен слој кој не би го променил првобитниот изглед на бетонската површина.Тоа’е анти-УВ,отпорност на алкали и киселини,анти-фаулирање и себе-чисти по дождот.

Опсег на примена:СЈ-6 е проѕирна хидроизолација и заштита за површини на бетонски ѕид,чиста вода мувла,измиен гранолитен,камче,карпи,камен,мостови,пристаништето,споменици,црвени и бели тули,штуко,и сл.

Произведено во Тајван
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонски покривен заптив, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонски покривен заптив производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонски покривен заптив, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонски покривен заптив производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонски покривен заптив, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонски покривен заптив производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонски покривен заптив, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонски покривен заптив производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бетонски покривен заптив, треба да знаете за највисок квалитет на Бетонски покривен заптив производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings