Еластомерна хидроизолациона боја

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Еластомерна хидроизолациона боја производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Еластомерна хидроизолациона боја

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
  • Еластомерна хидроизолациона боја - 6-7
Еластомерна хидроизолациона боја
модел - 6-7
Златен оклоп цемент за еластичност(Црното/Боја на цемент)
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/Еластичност_Цемент.pdf"цел="_празно">Галерија
Golden Armor Elasticity Cement е добра субвенција за хидроизолација и материјали за обработка на интерфејс.Не треба да носи агрегати,смоли и прајмери.Микро-може да се нанесе влажна површина,може да издржи позитивен и негативен притисок на водата,не треба висока адхезија на прајмерот.Може да го зголеми и анти-сопственост на пукање со прицврстување на хексагоналната мрежа за армирање.По завршувањето,можете директно да ги залепите плочките,вермикулит,топлина-изолациона боја,водоотпорна боја,Стп долната површина облога,камен-како боја,минерална обвивка,итн.

Опсег на примена:Погоден за нови или стари згради:Ѕидови,рамка на прозорецот,шевовите,бањи,покриви,подрумите или каков било позитивен негативен притисок

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Еластомерна хидроизолациона боја, треба да знаете за највисок квалитет на Еластомерна хидроизолациона боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings