Водоотпорен слој за бетон

Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Водоотпорен слој за бетон најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Водоотпорен слој за бетон

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Водоотпорен слој за бетон - SJ-6
Водоотпорен слој за бетон
модел - SJ-6
Неоргански безбоен систем
СЈ-6
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-6.pdf"цел="_празно">Галерија
СЈ-6 е неоргански систем кој главно е направен од неорганска силиконска смола и е специјален водоотпорен систем кој се користи за заштита на зградата.СЈ-6 нуди херметички и без загадување на животната средина и не-труење.СЈ-6 формира безбоен водоотпорен слој кој не би го променил првобитниот изглед на бетонската површина.Тоа’е анти-УВ,анти-фаулирање,и отпорност на киселина и алкали.СОП и апликацијата се лесни за следење.

Опсег на примена:СЈ-6 е проѕирна хидроизолација и заштита за површини на бетонски ѕид,чиста вода мувла,измиен гранолитен,камче,карпи,камен,мостови,пристаништето,споменици,црвени и бели тули,штуко,и сл.

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен слој за бетон, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен слој за бетон производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен слој за бетон, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен слој за бетон производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен слој за бетон, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен слој за бетон производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен слој за бетон, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен слој за бетон производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен слој за бетон, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен слој за бетон производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings