Заптивка за бетонска вода

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Заптивка за бетонска вода производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
Ние сме pround дека нашата

Заптивка за бетонска вода

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Заптивка за бетонска вода - SJ-39
Заптивка за бетонска вода
модел - SJ-39
Неоргански водоотпорен заштитен отвратителен
СЈ-39
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-39.pdf"цел="_празно">Извештај од тестирањето
Тоа е посебен алкохол-растворлив нано неоргански материјал со ефективно долго-траен водоотпорен,не-пожолтување,анти-фаулирање,влажна-доказ,анти-корозија,позитивен и негативен отпор на хидрауличен притисок,отпорност на киселина и алкали,отпорност на временските услови,отпорност на прскање со сол,отпорност на загадување,отпорност на температура,анти-лизгава,анти-гребење,анти-УВ и сл.Во исто време има одличен IPN(мрежа за пенетрација на интернет)филм на површината кој ефикасно ја поправа малата пукнатина,и постојан минерален кристален хидроизолационен слој во внатрешноста на бетонот.Тоа’не-деструктивен метод на хидроизолација и најдобриот водоотпорен репелент некогаш виден.

Површинска хидроизолација и заптивање за цемент,камен,плочка,камен за перење,гипс,Црвена цигла,Гипс тули и сл…може да се користи на надворешноста или внатрешноста на зградата.

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заптивка за бетонска вода, треба да знаете за највисок квалитет на Заптивка за бетонска вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заптивка за бетонска вода, треба да знаете за највисок квалитет на Заптивка за бетонска вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заптивка за бетонска вода, треба да знаете за највисок квалитет на Заптивка за бетонска вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings