Проѕирен водоотпорен слој

Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Проѕирен водоотпорен слој. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Проѕирен водоотпорен слој

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Проѕирен водоотпорен слој - SJ-6
Проѕирен водоотпорен слој
модел - SJ-6
Неоргански безбоен систем
СЈ-6
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-6.pdf"цел="_празно">Галерија
СЈ-6 е неоргански систем кој главно е направен од неорганска силиконска смола и е специјален водоотпорен систем кој се користи за заштита на зградата.Водоотпорниот принцип на SJ-6 може длабоко да навлезе(3-8 мм)да ги запечати порите на бетонот.По примената на СЈ-6,реакцијата ќе формира неоргански водоотпорен кристал прикачен на бетонот на површинскиот и внатрешниот слој за да се постигне хидроизолација на бетонот.СЈ-6 нуди и херметички и без загадување на животната средина.Нашиот производ ќе формира безбоен водоотпорен слој кој нема да го промени оригиналниот изглед на бетонската површина.

Опсег на примена:СЈ-6 е проѕирна хидроизолација и заштита за површини на бетонски ѕид,чиста вода мувла,измиен гранолитен,камче,карпи,камен,мостови,пристаништето,споменици,црвени и бели тули,штуко,и сл.

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да го пронајдете и купувате најдоброто Проѕирен водоотпорен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Проѕирен водоотпорен слој производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings