Бетон водоотпорен

Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Бетон водоотпорен. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Бетон водоотпорен

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
  • Бетон водоотпорен - SJ-168
Бетон водоотпорен - SJ-168 Бетон водоотпорен - SJ-168
Бетон водоотпорен
модел - SJ-168
Систем за неорганска реакција
СЈ-168
<класа="pdf-стил"href="img/pdf/СЈ-168.pdf"цел="_празно">Извештај од тестирањето
СЈ-168 се користи како основен водоотпорен слој за конструкција и груба основа на бетон.СЈ-168 не содржи токсичен растворувач како толуен или тежок метал.Овој производ е анти-УВ,анти-киселина и алкали,анти-прскање со сол над 600 часа,анти-позитивен и негативен хидрауличен притисок.Може да го зајакне цементот 10-20%и зголемете го триењето 15-25%во исто време.СЈ-168 е специјален производ за запечатување и водоотпорност на цемент,камен,плочка,камче,површина на цементната зграда внатре/надвор/рамнина/фаçаде и пристаниште,пристаништето,мостови и друго.За да се избегне цветање,СЈ-168 мора да се нанесе на сув цемент.Корисниците прво треба да ја тестираат влажноста.

Главно се користи како конструкција на бетон и грубо дно од камен од камче,измиена камена површина,површината на цементот,мермер пет-странична заштита.

Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Бетон водоотпорен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings