Еластичен цемент

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Еластичен цемент, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
нашите главни производи се сите видови на

Еластичен цемент

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Еластичен цемент - 3-7
Еластичен цемент
модел - 3-7
Златен оклоп цемент за еластичност(Црното/Боја на цемент)

Golden Armor Elasticity Cement е добра субвенција за хидроизолација и материјали за обработка на интерфејс.Не треба да носи агрегати,смоли и прајмери.Микро-може да се нанесе влажна површина,може да издржи позитивен и негативен притисок на водата,не треба висока адхезија на прајмерот.Може да го зголеми и анти-сопственост на пукање со прицврстување на хексагоналната мрежа за армирање.По завршувањето,можете директно да ги залепите плочките,вермикулит,топлина-изолациона боја,водоотпорна боја,Стп долната површина облога,камен-како боја,минерална обвивка,итн.

Опсег на примена:Погоден за нови или стари згради:Ѕидови,рамка на прозорецот,шевовите,бањи,покриви,подрумите или каков било позитивен негативен притисок


Произведено во Тајван.
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
3-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
3-9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
SJ-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
SJ-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
SJ-39
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
SJ-168
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
3-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
3-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Wu Ji Shan Hu Zhai Company Limited
Купете го најдобриот водич на Еластичен цемент ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еластичен цемент производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
3-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings